PUBLIVE MEDIA TV

România a intrat, oficial, în programul Visa Waiver. Când vom călători fără vize în SUA?

România a intrat, oficial, în programul Visa Waiver. Premierul Marcel Ciolacu a anunțat, vineri, că a primit de la Departamentul de Stat și Departamentul pentru securitate internă anunțul oficial al includerii noastre în programul Visa Waiver, informează ampress.ro.

Prin urmare, de la 31 martie, românii vor putea călători în SUA fără vize.

Premierul Ciolacu a făcut declarația în cadrul unui eveniment organizat la Palatul Victoria, de oficiere a deciziei autorităților SUA privind includerea României în Programul Visa Waiver.

Descoperă-ți Arhetipul

Analiză profundă de personalitate. Întrebări unice la fiecare încercare.

Publive Media TV

ARHETIP

[NUME]

...

Evaluare Psihografică marca Publive Media TV

Citește articol integral pe ampress.ro.

Citește și...