Actualitate interna


Lasconi a menționat că a votat „cu gândul și cu credința că nu ne vor mai face planurile cei din sistem” și că nu vor mai exista copii care să se culce flămânzi.
Eu îmi doresc ca românii să-mi acorde această șansă de a fi că locul întâi, să dăm o palmă sistemului, celor care ne spun de fiecare dată cu cine să votăm sau că ar fi mai util să votăm cu nu știu cine. Haideți să votăm corect.”, a spus Lasconi, potrivit b1tv.ro.
Citeste mai mult aici: https://ampress.ro/elena-lasconi-am-votat-cu-gandul-si-cu-credinta-ca-nu-ne-vor-mai-face-planurile-cei-din-sistem/