Actualitate interna


„Eu înțeleg ce se dorește. S-a făcut o presiune pe președinte, pe fostul președinte, pe Klaus Iohannis care a cedat și și-a dat demisia. Se va încerca același lucru în continuare și cu Marcel Ciolacu.
Citeste articol integral aici: https://ampress.ro/ciolacu-spune-ca-nu-va-demisiona-categoric-nu-ca-m-au-enervat-suficient-mai-discutam-dupa-aderarea-romaniei-la-ocde-care-va-fi-in-2026/