PUBLIVE MEDIA TV

Nicușor Dan și George Simion, alături pentru prima dată după turul 1, la Palatul Parlamentului

Candidații la alegerile prezidențiale Nicușor Dan și George Simion participă miercuri la congresului Blocului Național Sindical, organizat în Palatul Parlamentului, potrivit digi24.ro.

Cei doi s-au așezat unul lângă altul, dar au lăsat un scaun liber între ei. Nicușor Dan a spus că nu este vorba de o dezbatere, ci că fiecare va susține un discurs.

Citește mai mult la: https://www.digi24.ro/alegeri-prezidentiale-2025/video-nicusor-dan-si-george-simion-alaturi-pentru-prima-data-dupa-turul-1-cei-doi-candidati-au-lasat-un-scaun-liber-intre-ei-3230989

Descoperă-ți Arhetipul

Analiză profundă de personalitate. Întrebări unice la fiecare încercare.

Publive Media TV

ARHETIP

[NUME]

...

Evaluare Psihografică marca Publive Media TV

sursa: digi24.ro

Citește și...