PUBLIVE MEDIA TV

Unde a plecat George Simion? A fost văzut pe Aeroportul Otopeni, de unde a plecat azi

George Simion a fost surprins, luni dimineață, 19 mai, (prima zi după înfrângere) la ora la care se finaliza centralizarea proceselor verbale, la Aeroportul Otopeni. Imagini cu liderul AUR de la aeroport au fost publicate de site-ul de investigații Snoop.ro, scrie b365.ro.

Contactat de Digi24, George Simion a spus, în cele din urmă, că a plecat din București și are de gând să stea perioada următoare în Ardeal, alături de soție. Liderul AUR a mai spus că așteaptă să fie chemat de Nicușor Dan – noul președinte al României – la consultări.

Citeste mai mult aici: b365.ro

Descoperă-ți Arhetipul

Analiză profundă de personalitate. Întrebări unice la fiecare încercare.

Publive Media TV

ARHETIP

[NUME]

...

Evaluare Psihografică marca Publive Media TV

Sursa: b365.ro

Citește și...