Actualitate interna


Lasconi a mai spus că nu a vorbit încă cu preşedintele interimar Bolojan, dar o să-i dea mesaje multe, o să-l spameze, pentru că mai sunt două zile să decidă candidatul. Lasconi promite că nu doar că îl va susţine pe Bolojan, dar va merge şi în campanie pentru el.
Citeşte mai departe aici: https://ampress.ro/lasconi-premierul-si-toti-cei-care-au-semnat-protocolul-coalitiei-de-guvernare-sa-se-gandeasca-la-binele-romaniei-inca-nu-am-vorbit-cu-bolojan-o-sa-i-dau-mesaje-o-sa-l-spamez/