PUBLIVE MEDIA TV

Primăria Municipiului Bucureşti a organizat puncte de răcorire pentru diminuarea efectelor caniculei

Primăria Municipiului București, în parteneriat cu Apa Nova, a demarat ieri o amplă acțiune de distribuire a apei potabile, pentru sprijinirea persoanelor vulnerabile expuse la temperaturi foarte ridicate, anunță PMB pe pagina sa de facebook.

În zilele cu caniculă, vor fi oferite 35.000 de sticle cu apă, în principalele puncte aglomerate ale orașului: intersecții mari, stații STB și zone cu trafic pietonal intens.
Cele șase instalații moderne de răcorire se află în următoarele locații:
https://www.facebook.com/PMBucuresti
Descoperă-ți Arhetipul

Analiză profundă de personalitate. Întrebări unice la fiecare încercare.

Publive Media TV

ARHETIP

[NUME]

...

Evaluare Psihografică marca Publive Media TV
Citește și...