Actualitate interna


Contactat de Digi24, George Simion a spus, în cele din urmă, că a plecat din București și are de gând să stea perioada următoare în Ardeal, alături de soție. Liderul AUR a mai spus că așteaptă să fie chemat de Nicușor Dan – noul președinte al României – la consultări.
Citeste mai mult aici: b365.ro
Sursa: b365.ro